Gość

Wideoblogi

Tu kończy się stare i zaczyna nowe. Tu jest kres tego, czego nas uczono, co nam wpajano i w co kazano nam wierzyć. Tu znajduje się brama poznania, która prawdziwym czyni to, co jest prawdziwe, a co jako prawdziwe nie było postrzegane. Tu znajduje się to, co jest najprostsze, to, co jest na wyciągnięcie ręki, to, co w prostych czynnościach uzewnętrzni wewnętrzne, co stanowi kulminację naszych poszukiwań: my sami i Nasze Osobiste Wsparcie Z Wyższych Planów.

Uzdrowiciele24. Odczyty na skalach i jasnowidzenie to bardzo prosta sprawa. Nauki z Miasta Oriin.

Mistrz Bioenergoterapii, uzdrowiciel Zbigniew Jan Popko rozmawia z członkami Emengenu - Stowarzyszenia Uzdrowicieli Duchowych Miasta Oriin: Bogumiłą Rećko, Kasią Borto oraz Andrzejem Glińskim.

Kasia Borto UZDROWICIELE24.PL - Warszawa. Uzdrawia i z Bogiem uczy rozmawiać.

Uzdrowiciele24 to garstka ludzi ucząca się w Mieście Oriin. Nie tylko rozmawiają z Siłami Wyższymi i poruszają się po energetycznych i duchowych wymiarach, ale i ciężko pracują nad obudzeniem Chrystusa w samych sobie. Nie są mistrzami, ale są Wielcy, bo znając swoje słabości i walcząc z nimi, już mają odwagę na to, by - będąc małymi - innym drogę do ich własnego sukcesu. Podpowiedzą, na jakich zasadach opiera się jasnowidzenie i pismo automatyczne, nauczą pracy ze skalami, uzdrowią przyzwoicie i skazują wszystko, co wprowadza energetyczne zaburzenia. Nie oceniajcie więc ich surowo, bo sami zmagają się wciąż z trudami życia, a potraktujcie po bratersku za to, że już są gotowi być dla was podporą na początku waszej drogi ku wyzwoleniu się z ograniczeń... No i w końcu gdzie możecie osobiście doświadczyć Boga, jak nie u uczniów Jezusa???...??? Sorry, ale nigdzie... Wmawianie innym, że jest się jasnowidzem i z Bogiem rozmawia to nie to samo. Wkrótce nauczycie się sami rozpoznawać faryzeuszy. I to będzie koniec polskiej ezoteryki...

Andrzej Gliński - uzdrowiciel duchowy - UZDROWICIELE24.PL

Jak rozwijać się duchowo relacja z warsztatów Mądrość twórczość zwycięstwo!

Nasz przyjaciel kurier. Kasia i Andrzej

" Wariacje" w trakcie Koronowirusa

Kasia Borto i Andrzej Gliński. O związkach i miłości

Temat związków jest jednym z najbardziej „chodliwych” tematów, który nas dotyczy. Związki to nie tylko relacje damsko – męskie, to również związki koleżeńskie, przyjacielskie, w pracy, partnerskie, znajomościowe, romansowe, itd. Czy szczęśliwy związek jest możliwy? W tym videoblogu chcemy odpowiedzieć na to i następujące pytania dotyczące właśnie związków, a mianowicie: Po co chcemy tworzyć związek i po co w nim jesteśmy? Dlaczego relacje w związku się psują? Co zrobić by było lepiej? Czy jesteś gotów na stworzenie dobrego związku? Czy szczęśliwy, udany związek jest możliwy? Czy odejść ze związku? Co my robimy żeby Wam pomóc? Nasze odpowiedzi z pewnością nie wyczerpują tematu, niemniej chcieliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami w tym zakresie. Zapraszamy do oglądania.

strzałka do góry
Ładuję stronę ...