Gość

Nauka wahadełkowania

Prowadzone są spotkania, podczas których osoby uczą się  posługiwania się skalami i wahadełkiem.

Koszt 40 zł,  czas ok 2 godz. - sprawdź TERMINY wahadełkowania.

Skale i wahadełko można  zakupić pod adresem internetowym: sklep

lub wydrukować z strony: skale-astralne

Na pierwszym spotkaniu, można skorzystać, ze skal i wahadełka udostępnionego przeze  mnie.

Chętnych proszę o kontakt telefoniczny: Andrzej 511 029 181 Kasia 507 167 651 lub mailowy kontakt w celu ustalenia terminu i rezerwacji miejsca.

Zajęcia odbywają się w Warszawie na ul. KAROLA SZYMANOWSKIEGO 7 M 88.

KURSY WAHADEŁKOWANIA, czyli nauka czytania ze skal astralnych za pomocą wahadełka. Odczyty dotyczą życia, egzystencji, zdrowia, przyszłości, etc.

W celu wspólnej nauki posługiwania się wahadełkiem, sprawdzania wyników jak i odczytywania efektów działań energetycznych i duchowych, tudzież z chęci wzajemnej pomocy, jak i wspólnego wchodzenia w astral – odbywają się systematyczne spotkania warsztatowców, które roboczo nazywa się wahadełkowaniami.

Na nich nie tylko warsztatowicze mogą poszerzyć swoją wiedzę i zwiększyć umiejętność posługiwania się skalami, ale również nowo przybyli, którzy mogą korzystać ze wspólnego kanału duchowego i samodzielnie – według wskazówek – uzdrawiać, jak i czyścić z negatywnych wibracji przestrzenie.

Przy okazji mają niepowtarzalną okazję odczytywać ścieżki losu i zmieniać przeznaczenie. Mogą czyścić wybrane osoby, jak i naprawiać relacje w całych rodzinach. Nadto każdy wahadełkujący darmowo jest “czyszczony”.

Czyszczenie obejmuje całość ciała fizycznego (stąd poprawa zdrowia), ciała energetycznego (stąd wzrost siły psychicznej), ciała egzystencjalnego (wszystko zaczyna lepiej wychodzić) i duchowego, co umożliwia odcięcie się od sił przeciwnych człowiekowi i astralne podróżowanie, choćby do Miasta Oriin. Czyszczenie jest gratisowe, choć na ezoterycznym rynku samo zdjęcie węzłów karmicznych kosztuje nawet kilka tysięcy złotych. Na dodatek ci, co ogłaszają się jako cudowni czyściciele, wcale tego nie robią. Mało tego, nawet nie wiedzą, czym tak naprawdę są węzły karmiczne.

Dlatego, prócz zabawowego, wahadełkowania mają także charakter dydaktyczny, co oznacza, że podczas spotkań będzie się można pytać o sprawy warsztatowe, jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, tłumaczenie skal, pracowanie nad mocą, etc. Wszystko po to, by każdy mógł jak najlepiej odnaleźć się w całości materiału, a nie tylko lepiej posługiwać wahadełkiem czy rozumieć skale.

Zapraszam wszystkich, chcących poprawić jakość swojego życia, czy też zgłębić tajemnice świata duchowego i energetycznego. Nie mówiąc już o analizie przyszłości.

Wszystkie osoby zainteresowane praktyką są mile widziane.

Skala astralna, wahadełko

O WAHADEŁKOWANIU,

czyli o umiejętności odczytywania informacji docierających z przestrzeni energetycznej i duchowej za pomocą weryfikatora, którym jest wahadło.

Opracowali : Katarzyna GlińskaAndrzej Gliński

Chcielibyśmy pokrótce podzielić się informacjami wynikającymi z praktyki wahadełkowania. Postaramy się odpowiedzieć na pytania zadawane nam podczas zajęć aby można było lepiej zrozumieć to zagadnienie.

Czym jest wahadełkowanie?

Kasia: wahadełkownie, czyli odczytywanie ze skal stało się dla mnie podstawową podpowiedzią w życiu codziennym. Dzięki temu bardzo je upraszcza, szczególnie podejmowanie różnych decyzji. Pozwala ominąć pułapki, których nie widać na pierwszy rzut oka np. z kim mamy do czynienia, kogo przyjąć do pracy, jaki ktoś jest w stosunku do nas, jakie są jego intencje, tu również możemy odczytać nasz stosunek do kogoś i często odczyt weryfikuje nasze wyobrażenie o nas samych. Bardzo pomaga we wzrastaniu, gdyż pomaga odkrywać przed sobą samym własne słabości z których nie do końca zdajemy sprawę lub które nie za bardzo dostrzegamy.

Andrzej: oczywiście to wszystko co powiedziałaś wcześniej. Dodatkowo dla mnie to jest pasja odkrywania nowych rzeczy, analizy i niewiarygodnej łatwości w znajdowaniu rozwiązań.

Jest również to mój nowy styl życia. Cały czas się uczę i pogłębiam swoje umiejętności odczytywania ze skal, dzięki czemu mogę szybko i skutecznie określić, gdzie są zagrożenia i udzielić właściwej podpowiedzi, jak rozwiązać daną sytuację.

Jak najlepiej zacząć naukę wahadełkowania?

 1. Zaopatrzyć się w skale i wahadełko, można skale wydrukować ze strony Zbyszka lub je kupić (strona internetowa: popko.pl).
 2. Trzeba oswoić się z myślą, że jest coś takiego jak skale i wahadełko, i zapoznać się ze skalami – których opis znajdziemy w videoblogach na stronie Zbyszka,
 3. Następnie nauczyć się poprawnego ruchu wahadełkiem,
 4. Należy również, popracować nad techniką dystansu i utrzymywaniem pasm duchowych – o czym powiemy później,
 5. Można też przyjść na naukę wahadełkowania, które organizujemy, gdzie podpowiemy jak zacząć, jak właściwie formułować pytania, zweryfikować poprawność swoich odczytów, poprzez porównanie własnych odczytów z innymi odczytującymi w tym samym czasie. Dzięki czemu nabieramy zaufania do siebie i własnych odczytów.

Chcielibyśmy podpowiedzieć, z których skal na początek korzystać.

Można oczywiście ze wszystkich, w komplecie jest ich 30, jednak dla osób rozpoczynających pracę a raczej przygodę ze skalami i wahadełkiem wystarczą skale:

0 podstawowa
1 Skala Poziomy duchowe. Ludzki potencjał
2 Skala Ciemna przemiana. Upadek człowieka. Czarny anioł
3 Skala zdrowia
5 Skala promieniowania
6 Skala Aleja Zwycięstw i drzwi Świątyni Serca
18 Skala myśli, słowa, czynu, Maski
22 Skala uczuć
23 Skala harmonii

Wszystkie skale do pobrania na stronie popko.pl

W miarę nabywania praktyki można, a nawet trzeba sięgać po kolejne skale, które będą odkrywać przed nami tajniki kontaktu ze światem duchowym, będą też nieocenioną pomocą do dalszego wzrastania, pracy nad sobą.

Powiem jeszcze kilka informacji o najważniej skali tzw. Skali zerowej. Na drugiej stronie skali możemy odczytać prawdopodobieństwo jakiegoś zdarzenia. Odczytujemy od lewej strony do prawej, żeby sprawdzić jakie jest prawdopodobieństwo, danego zdarzenia lub od prawej do lewej, jeżeli wyjdzie nam np. 70%, to przy sprawdzaniu psychiki mówimy, że jest osłabienie o 30%.

Możemy też zacząć sprawdzanie od 50%, żeby stwierdzić czy coś jest dla nas korzystne czy też nie, jeżeli wahadełko idzie w lewo to jest dla nas niekorzystne, jeżeli idzie w prawo to jest korzystne o odpowiedni procent.

Jeżeli już wiemy, jakie jest prawdopodobieństwo, to na skali poniżej musimy określić, kiedy to się może zdarzyć.

Najpierw musimy określić przedział czasowy, czy to jest godzina, dzień, tydzień, miesiąc, rok czy dłuższy okres.

Gdy stwierdzimy, że to jest rok to na skali poniżej sprawdzamy ile to będzie lat.

Gdy wahadełko wskaże dokładnie np. 7 lat, to mamy precyzyjną odpowiedź. Gdy zatrzyma się pomiędzy 6 a 7 lat to sprawdzamy ile to jest miesięcy.

Jeżeli zatrzyma się pomiędzy 5 a 6 to sprawdzamy ile to jest tygodni itd.

Na drugiej stronie jest bardzo ważna skala przychylności zaświatów. Jeżeli jest brak przychylności, to nie odczytujemy, jeżeli jest oko ciszy to również odczyt nie będzie prawidłowy. Od 2 do 5 jest aprobata Góry dla tego co robimy, ale nie ma jeszcze wsparcia, od 6 do 9 jest wsparcie, a 9-10 Góra zmienia rzeczywistość pod naszym kątem.

Jak wahadełkowanie wygląda od strony technicznej?

Technicznie wygląda to następująco. Wprawiamy wahadło w ruch poruszając ręką. Kierunek ruchu wahadła jest pionowy, czyli góra – dół, (od siebie do siebie).

Kiedy wahadło wprawiliśmy mechanicznie w ruch zadajemy pytanie – sygnał duchowy, który przychodzi z „Góry” inaczej od naszego Ducha schodzi w dół i manifestuje się ruchem wahadła, nadając właściwy kierunek – w prawo „idź na skalę”. Kiedy na skali wahadło osiągnie maksymalną wartość wówczas zawraca, idzie w lewo. W miejscu poprawnego odczytu ruch wahadła oscyluje pionowo.

W skrócie wygląda to następująco:

 • ustaw wahadełko będące w ruchu przed skalą,
 • zadaj pytanie, jak będzie wiedziało jakie zadajesz pytanie to skieruje się na skale,
 • wahadełko trzymaj pod odczytywaną skalą, żeby czubkiem lekko ją przekraczało,
 • wzrok ustaw nad skalą i nie koncentruj na wahadełku,
 • odczyt powinien być rzeczywisty, a nie iluzyjny. Nie odczytujemy tego co byśmy chcieli, lecz patrzymy na odczyt, który wskaże wahadło.

Kilka słów o samym wahadełku.

 1. Ciężar wahadełka – każdy ma wyczuć sam indywidualnie najwłaściwsze dla siebie wahadło. Im lżejsze tym mniej energii trzeba na nadanie ruchu i „wyłapanie” momentu kiedy wahadło zawraca. Dobrze by było, gdyby wahadło miało ostry czubek, łatwiej wtedy odczytywać precyzyjną odpowiedź.
 2. Wahadełko zawieszone jest na nitce. Nitka, może to być również łańcuszek – którego długość dla osób początkujących nie powinna przekraczać 5 cm.
 3. Przeciwwaga – przydaje się, aby wahadło nie wysuwało się z dłoni i aby nie trzeba było kurczowo trzymać nitki – co zaburza odczyt – można do tego celu użyć różnych materiałów np. w postaci kuli, jednej lub kilku, kryształów, drugiego wahadła, bądź też czegoś innego. Wedle uznania.
 4. Wskazane jest, żeby wahadełko do odczytu duchowego było naładowane. Takie wahadełko można nabyć na stronie www.popko.pl.

Co należy zrobić, aby nasze odczyty były poprawne?

 1. Powinniśmy się uspokoić, wprowadzić w swoją przestrzeń harmonię i równowagę energetyczną i emocjonalną. Gdy jesteśmy zdenerwowani lub zestresowani, nie odczytujemy, gdyż nasz odczyt nie będzie prawidłowy. Przyjmij to co ma być, nie bój się tego co będzie, żeby emocje cię nie ruszały. Jak się oszukujesz to odwlekasz to co i tak przyjdzie. Spowolni to twój rozwój, a i tak co ma zajść to zajdzie tylko to odwleczesz w czasie. Jakbyś wiedział wcześniej można by było temu zapobiec lub przyjąć inną postawę do danej sytuacji co uchroniłoby niejednokrotnie może nie przed klęską ale przed przykrymi następstwami,
 2. Należy ustawić swój umysł tak, żeby przyjął wahadełkowanie, żeby cię wspierał, bo w przeciwnym razie może cię blokować i ci szkodzić,
 3. Otworzyć kanał duchowy. Jeżeli jesteśmy na zajęciach z wahadełkowania kanał duchowy jest otwarty, gdyż osoby prowadzące wahadełkowanie otwierają i utrzymują podczas zajęć kanał duchowy, którym obejmują wszystkich uczestników wahadełkowania.
 4. W domu, aby mieć otwarty kanał duchowy, należy zastosować techniki pomocnicze, które pozwolą nam być powyżej 9-tego poziomu. Z jakiego poziomu odczytujemy, możemy sprawdzić na skali 23 – skali poziomów duchowych.
 5. Należy równie zastosować technikę dystansu – czyli dystans do siebie i do własnych odczytów, gdyż ten odczyt nie może być spowodowany naszym chciejstwem i potrzebami, bo spowoduje to, że będzie to odczyt energetyczny a nie duchowy. Można to zrobić np. poprzez wyobrażenie siebie jako ogromnej istoty, która tej istotce na dole trzymającej wahadełko podpowiada, co ma robić.
 6. Ściągnąć iluzję z osoby odczytywanej, lub sytuacji której odczyt dotyczy.

Możemy też zastosować dodatkowe techniki poprawiające poprawność odczytów:

 • postawić szybę energetyczną przed sobą, wówczas znikną emocje i napięcia,
 • położyć skale w Wieczerniku na stole – odczuć, że tam się jest i zacząć odczytywać,
 • wejść do Dziupli, jeśli ją mamy i stamtąd odczytywać.

Kiedy wiemy że odczyt jest prawidłowy i jak samemu to sprawdzić?

Jeżeli chodzi o sprawdzanie to na początku nie jest to łatwe, więc należy korzystać z pomocy osób, które mają wysoką poprawność odczytów.

Największą poprawność odczytów mają osoby, które wzrastają duchowo tzn. osiągnęli poziom uzdrowiciela duchowego, oczywiście mówimy tylko o uczniach Zbyszka

Robimy to najpierw na zajęciach wahadełkowania aby porównać własne odczyty z odczytami innych i nabyć praktyki.

Praktykujemy to również w zaciszu domowym, żeby odczuć, czym jest odczytywanie wahadełkiem
Tak naprawdę to trudno to jednoznacznie określić, dopóki nie będziemy w kanale duchowym i nie nabędziemy praktyki.

Jak osiągnąć stan potrzebny do odczytów na poziomie duchowym?

Osoby rozpoczynające pracę nad sobą powinny na początku korzystać z pomocy osób prowadzących wahadełkowania, dopóki nie nabiorą wprawy w odczuwaniu i byciu w kanale duchowym.

W kanale duchowym będziemy wtedy, gdy przepracujemy w sobie podstawy to jest od pokochania i wybaczenia po miłosierdzie. Czyli osiągnięcie 9 poziomu głębi. Jest to jednak temat do osobnego omówienia.

Na zajęciach wahadełkowania osoby uczestniczące, uczą się być w kanale duchowym i uczą się go odczuwać, a tym samym ten stan zapamiętują i zapisują w sobie. Wtedy łatwiej jest przywołać ten stan będąc u siebie w domu.

Można również pomocniczo korzystać z Dziupli, własnego jaja duchowo-energetycznego (czyli Domu Swego) oraz wchodzić do Wieczernika.

Jak w domu być w kanale duchowym opowiemy w następnym videoblogu, zaś tekst zamieścimy na stronie nano-uzdrawianie.pl. Więcej można uzyskać informacji zgłębiając temat na stronie Zbyszka, czy uczestnicząc w warsztatach lub w wahadełkowaniu.

Jakie są korzyści płynące z wahadełkowania? Co możemy odczytać ze skal?

Skale służą nam do odkrywania siebie i pracy nad sobą czyli do wzrastania we własnym człowieczeństwie. Ułatwiają również funkcjonowanie w życiu codziennym, gdzie odczyty mogą dotyczyć praktycznie wszystkich obszarów życia: egzystencji, zdrowia, uczuć, związków.

 1. Możemy sprawdzić zadowolenie i korzyść z zakupu konkretnej rzeczy. Do jakiego sklepu pójść, żeby kupić wymarzone buty za przystępną cenę, bo akurat jest przecena i to tylko w tym dniu i konkretnie w tym sklepie. Chcę kupić konkretną rzecz na allegro – otwieram allegro i jest 200 stron tego o co mi chodzi – w normalnym układzie to 3 dni siedzenia – ze skalami 10 min. Jak to zrobić? W głowie doprecyzowuję kryteria dla tej rzeczy którą chcę kupić – i sprawdzam na której stronie szukać pod którą pozycją.
 2. Sprawdzamy do którego mechanika pojechać, żeby naprawa auta była solidna a zapłata uczciwa, po prostu, żeby nas nikt nie „przekręcił”.
 3. Gdy chcemy przyjąć kogoś do pracy np. zatrudnić opiekunkę do dziecka, tu sprawdzić można jej rzetelność, zaangażowanie, jej stosunek do dziecka, czy będzie stały, czy zmieni się i za jaki czas, czy na korzyść, czy też nie.
 4. Sprawdzamy również przydatność jedzenia, produktu spożywczego dla danego człowieka – gdyż nie każdemu to samo służy. Jakie ono ma wibracje, czy jest dla nas korzystne. Tak samo można sprawdzić suplementy diety, bo dla jednego są one korzystne a dla innej osoby mogą być wręcz szkodliwe.
 5. Można sprawdzać wszelkie relacje: do siebie, do innych, jakie mamy maski założone wobec siebie i wobec innych, postawę własną wobec innych ludzi, sytuacji jak też innych ludzi wobec nas, rzetelność ich i naszą własną. Relacje w pracy, zawodowe, rodzinne, itd. Jeżeli coś się dzieje niewłaściwego w związku, można szybko sprawdzić przyczynę tego stanu i szybko przeciwdziałać, gdyż skale wskażą co lub kto za tym stoi i co z tym zrobić.

Tak naprawdę odpowiedzi płynących ze skal jest nieskończenie wiele.

Jak poprawnie zadawać pytania i dlaczego to jest takie ważne? Dlaczego na to samo pytanie można otrzymać (przez różne osoby) różne odpowiedzi, a wszystkie są poprawne?

Pytanie ma być zadane konkretne, to znaczy takie na które możemy otrzymać jednoznaczną odpowiedź.

Chodzi tu o konwencję zadanego pytania, aby była jednoznaczna dla wszystkich odczytujących (inaczej mówiąc: aby wszyscy odczytujący rozumieli je tak samo)

Posłużę się tu przykładem:

Czy dana osoba mnie kocha? Jednemu odczytującemu wyjdzie, że kocha, zaś drugiemu wyjdzie, że nie kocha. Okazuje się , że każdy z nich ma rację.

I jak tu się w tym wszystkim połapać?

Ten kto odczytał, że kocha przyjął konwencję, że kocha, tzn.: że będzie z nim wchodzić w namiętność, natomiast dla drugiego słowo kocha jest szerszym aspektem, gdzie wchodzą w grę uczucia, chęć tworzenia stałego związku, itd. – więc ta osoba nie będąc zainteresowana głębszą znajomością z nim nie spełnia oczekiwań w tym zakresie i odczyt jest „nie kocha” – i też jest poprawny.

Z tego wynika że pojęcie słowa „kochać” jest różnie rozumiane przez różne osoby – co też jest poprawne

Ważną rzeczą jest zrozumienie, czym jest odczyt na skalach. Zaskoczeniem może być to, że najpierw (przychodzi), dostajemy odpowiedź, do której tak naprawdę formułujemy pytanie.

Dlaczego warto zaufać odczytom wynikającym ze skal?

Skale, jako że pochodzą ze światów duchowych zawierają w sobie głębię, której nie widać gołym okiem, zaś którą można poczuć pracując z nimi, gdzie odpowiedziami płynącymi z góry, możemy niejednokrotnie być zaskoczonymi.

Z góry zawsze widać więcej i lepiej, z szerszej perspektywy, to co widzimy z pierwszego piętra, nie oddaje wszystkiego, co widzimy z 10-tego pietra tego samego budynku.

Z doświadczenia wiemy, że podpowiedzi płynące z góry ze świata duchowego zawsze są trafniejsze, głębsze i pewniejsze, nawet jeżeli w pierwszej chwili odpowiedź wywołuje w nas bunt, frustrację – to faktycznie w końcu okazuje się, że odpowiedzi i podpowiedzi płynące ze skal były dla nas najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Tak więc warto naprawdę korzystać ze skal i zaznajomić się z nimi i popracować nad sobą by nasze życie zaczęło nam wychodzić, by omijać zakola i pułapki tej rzeczywistości.

Zapraszamy Was do przeżycia z nami przygody waszego życia, która tak naprawdę nigdy się nie kończy, gdyż wiedza o tym co można ze skal odczytać jest gigantyczna, a jej zgłębianie staje się pasją na całe życie.

Serdecznie Was zachęcamy do nauki wahadełkowania.

Kasia i Andrzej

Rozmowy o wahadełkowaniu

strzałka do góry
Ładuję stronę ...