Gość

Jak utrzymać działania?

– po działaniu nie należy korzystać z innych usług bioenergoterapeutycznych na czas zdrowienia. Nie zastępować naszego działania innym działaniem, a własne działanie dodać tylko do mojego. Wynika to z faktu, że w świecie energetycznym każdy ma inne energie i te działania się nie kumulują tylko znoszą.

– zakaz wszelkich działań wspierających, poza duchowymi. Ludzie czasem mówią, że uzdrawiają duchowo, a tymczasem pozwalają ludziom zaledwie uruchomić własne samouzdrawianie. Niekoniecznie są wykwalifikowanymi uzdrowicielami duchowymi. Opisują czasami aurę, chociaż tak naprawdę mało który ją widzi , a aura jest najniższą cząstką świata energetycznego, a nie duchowego. Wszystko co ewentualnie robią dotyczy energetycznej przestrzeni i to jeszcze w zawężonym fragmencie dotyczącym ciała fizycznego i pewnego zakresu psychiki. Nie pozwól każdemu grzebać w swojej energetyce, bo zrobisz sobie energetyczny śmietnik.

– trzeba utrzymać uzdrawianie. Utrzymanie działania wymaga takiej samej dbałości jak w przypadku leczenia szpitalnego i tu i tam obowiązują konkretne rygory. By utrzymać procesy uzdrowieńcze we wszystkich powłokach, człowiek nie może zakłócać swojej równowagi energetycznej i duchowej. W tym okresie musi dbać o wewnętrzny spokój i utrzymanie jak najlepszych relacji z ludźmi. Nie wolno się denerwować, ani nikomu życzyć źle. Każda błędna myśl, każde złe słowo, czy akt agresji, każda forma niewłaściwej postawy wobec ludzi, świata i Boga niszczy część uzdrawiającej energii, którą Siły Duchowe starają się w chorym utrzymać. Twoje niewłaściwe zachowanie może cofnąć działanie w kilka tygodni, a właściwe zachowanie i życie przyszłością tylko je wzmocni.

– nie stosować żadnych ezoterycznych działań typu misy tybetańskie, mandale, wspólne medytacje itd.

Czas po uzdrawianiu powinien być dla Ciebie osobistą podróżą do Boga, czasem na uspokojenie się i odnalezienie się w rodzinie, na odnowienie kontaktów ze światem duchowym, czasem powrotu do normalności.

Opracowanie ze strony Z.J. Popko – szczegóły w dziale „dla osób po konsultacjach”.

Na dole artykułu są przydatne linki.

Co zrobić, żeby nie tylko utrzymać to co na konsultacjach zostało zrobione, ale jeszcze to wzmocnić?

 1. Odizoluj się od źródeł niszczących twoje wibracje nawet wtedy gdyby to było wbrew przyzwyczajeniom twojej psychiki.

  Np. jeśli mam cukrzycę, to nie jem tortów - trzeba się odzwyczaić.

  Jeśli psychika chce wciąż cierpieć i jeść spleśniały chleb to ok, ale dopiero po twojej śmierci. Na człowieka działają różne idee, propozycje, zamysły sprzeczne z prawem i naszym zdrowiem, działają też chorzy energetycznie ludzie i różne inne rzeczy.

  Trzeba wiedzieć co ci służy, a co nie. Należy zrezygnować z tego co Ci nie służy, zerwać niekorzystne znajomości jeśli tylko się da, zrezygnować z pracy w której Cię poniżają (jeżeli się da) i tak dalej. Jeśli nie możesz zrezygnować z tej pracy to trzeba zastosować techniki, które Cię wzmocnią na tyle, żebyś mógł spokojnie pracować.

 2. Łącz się z sytuacjami i wibracjami, których potrzebuje twoje serce, które Cię radują, dobudowują lub są powinnością prawdziwego człowieka.

  Przestań zwracać uwagę na zachcianki psychiki i hipokryzję umysłu, bo to tylko narzędzia (a raczej nasze powłoki - inaczej zwane ciałami)  które tobie mają służyć. Nie pozwól, aby one rządziły Twoim życiem. Dogadaj się z nimi aby cię wspierały.


 3. Rozwój osobisty i duchowy.

  Byłeś załamany, nic Ci nie wychodziło, wszystko stanowiło dla Ciebie problem, ale po działaniu masz otwartą drogę, żeby zmienić siebie, być mocniejszym i realizować swoje cele.

       Co możesz zrobić:

 1. Praca nad sobą. Zacznij od kochania i od zbudowania w sobie równowagi energetycznej i emocjonalnej, co pozwoli ci się wznieść ponad energetyczne morze. Co to znaczy? Jak mamy niską wibracje, to cały czas w morzu energetyczny niskich wibracji pływamy i wszystko to co tu przeżyłeś Ci się przypomina.

  Jak nasze wibracje się podnoszą to już jesteśmy w sytuacjach i w ludziach którzy są lepsi.

  Jak włączysz stan kochania, wdzięczności, radości (tylko się tego naucz) to się windujesz i podnosząc poziom wibracji stajesz się inny, lepszy.

 2. Właściwe odnalezienie się w życiu.  Poprzez dostrzeżenie jego uroku i zatopienie się w cuda tego, co zostało stworzone z potrzeby duchowej kreacji dla doświadczania, aby przeżywać życie tu na ziemi. Kiedy człowiek jest w stanie kochania to dostrzega, że wszystko jest fajne, ale kiedy byłeś w niskiej wibracji to wszystko widziałeś w czarnych barwach. Pamiętaj, że jednoczysz się z tym światem i to co ślesz wraca i utrzymuje w Tobie ten stan. Wiedz, że można odbudować i uzupełnić własne DNA poprzez stały kontakt z obiektami otwartymi na świat lub pozostającymi w chwilowym otwarciu: czyli jeśli masz problem z ludźmi to "polataj" sobie po lesie, powąchaj kwiatki - bo natura jest cały czas otwarta, chociaż jej wibracje są znacznie niższe. niemniej: dprężysz się, odpoczniesz, a potem idź do ludzi, którzy są w radości, fajni znajomi, fajny lokal, żeby wymienić DNA z innymi ludźmi, ale pamiętaj, że muszą to być naprawdę dobrzy ludzie.

 3. Rozwój intuicji i świadomości energetycznej. Sygnały dopływają do nas cały czas, ale my ich nie słyszymy. Dopóki gadamy sami z sobą (wówczas jest to rozmowa z umysłem), jesteśmy zanurzeni we własnym myśleniu, nie słyszymy tego co nam podpowiada własna świadomość. Kiedy jesteśmy w stanie radości, zadowolenia, akceptacji - wówczas ilość myśli gwałtownie spada, wibracja się podnosi, niska wibracja zamiera i wtedy czujemy co zrobić, wiemy gdzie co jest, czyli zaczynam odczuwać, że tam gdzie jestem, to energetycznie wszystko do mnie przemawia, tylko musisz się tego nauczyć i realizować to co do ciebie idzie. Zaufaj temu co Ci Góra podpowiada.

 4. Aktywny kontakt ze Światem Duchowym, czyli naszym Domem. Należy wchodzić w modlitwy, uczyć się rozmawiać z Górą. Zaprosić Boga do swego domu.

 5. Uruchomienie duchowego wyrażania się w świecie. Jak to zrobić? - poprzez radość, kreację, pracowitość, wdzięczność, akceptację itd. Pozwoli to raz na zawsze zapomnieć o rozwiązaniach typowych dla umysłu i psychiki. Coś co na poziomie umysłu i psychiki jest cierpieniem, na poziomie duchowym jest powinnością.

 6. Szukaj sojusznika w samym sobie i w Bogu. Jesteś dla siebie największą pomocą. Szukaj też sojusznika w Bogu - on zawsze jest Twoim sprzymierzeńcem. Zawsze wspierający i gotowy do niesienia pomocy.
 7. Naucz się dystansu - patrzenia na sytuacje, ludzi, siebie, problemy z dystansu, czyli z perspektywy. Wówczas wszystko wygląda inaczej, nie tak strasznie jak wyglądało na początku. Życie jest wtedy łatwiejsze.
 8. Naucz się nowej postawy względem wszystkiego co ciebie otacza, nie zapominając o nowej postawie względem siebie. Sprawi to, że co prawda świat i ludzie się nie zmienią - ale twoje podejście do ludzi i świata będzie zmienione, nowe, lepsze. Zmieniaj to co możesz zmienić...

*************

Ty jesteś mocą - odkryj to co w Tobie Bóg uruchomił, uwierz w to. Pismo automatyczne, jasnowiedzenie, to wszystko jest do Twojej dyspozycji.

Nie słuchaj tego co do Ciebie mówią różni podpowiadacze. Słuchaj siebie i Boga.

Człowiek musi odczuwać stan jedności z ludźmi i ze światem, bo inaczej zwariuje. To jest ważne, bo jak jesteśmy odcięci nie odzyskujemy DNA, a nasze DNA wyrodnieje. Co się dzieje kiedy jesteś odcięty od siebie i ludzi? - świat Ci się nie podoba, ludzie Ci się nie podobają, sam do siebie masz pretensje. Jaki to wywiera skutek ? - nic do ciebie nie dociera, najpierw pojawia się apatia, potem stres, a następnie depresja.

Jak ponosić wibracje i uzyskiwac jedność? - podróżuj chociażby internetowo, bo będziesz się łączyć z fajnymi miejscami energetycznie, popatrz na innych ludzi jak się bawią, też trochę DNA zaczerpniesz od nich, ale to nie może się stać Twoją ucieczką od świata. Podpowiedź: żyj i ciesz się życiem - baw się życiem :)

Kochaj, kochaj, kochaj - a utrzymasz DNA w twórczej kondycji, będziesz wszystko wzmacniać, a ta energia wróci do ciebie pomnożona i Ciebie wzmocni.

Pomocne linki:strzałka do góry
Ładuję stronę ...