Gość

Cuda dla każdego

CUDA dla każdego, które mogą zmienić Twoje życie i Twojego otoczenia.

Przestrzeganie Prawa Wolnego Wyboru i czystość intencji są warunkiem koniecznym do uruchomienia, jak i korzystania z tych działań.

Działanie musi być:

 • bezinteresowne i w czystych intencjach,
 • musisz szanować osobę, która utrzymuje Punkt Dostępu, bo inaczej sama zablokuje sobie łącze, musi być zaufanie, że to działanie przez Zbyszka pójdzie,
 • jest to działanie non-profit, co oznacza, że nie tylko nie można na niej zarabiać, ale na dodatek można je przeprowadzać tylko w swoim obszarze, jak i jest w odniesieniu do ludzi, z którymi jest się w osobistym kontakcie. Możemy zablokować zło tylko w tej osobie, która nas bezpośrednio krzywdzi. (twój współpracownik, sąsiad , mąż, żona itd.),
 • nawiedzenie możecie skasować tylko we własnej osobistej przestrzeni, ( a nie np. w domu obok w którym straszy, tylko jego właściciel może je skasować),
 • można to zrobić bez wiedzy osoby, która jest w stanie opętania, ale po zdjęciu opętania trzeba taka osobę powiadomić, że takie działanie zostało zrobione. W przeciwnym razie nie tylko działanie się cofnie, ale obejmie swoim zasięgiem również osobę, która uruchamia procedurę egzercytującą,
 • można również korzystać z psychologii duchowej i inżynierii duchowej na stronie popko.pl - tam zawarte działania są niezwykle skuteczne,
 • pamiętajmy, że działania robimy zawsze poprzez stronę internetową: popko.pl.

Szczegółowy opis tych działań znajduje się pod adresem internetowym: Cuda z Janem


Każdy człowiek może wykonać samodzielnie poniższe działania:

 • Likwidowanie nawiedzeń. Obejmuje tylko terytorium Polski. Działanie może przeprowadzić, jedynie właściciel przestrzeni, czyli tego miejsca, które chce z nawiedzenia czyścić, chyba, ze dotyczy to obszarów państwowych, czyli wspólnych, ale wówczas należy sprawdzić jaki obszar czyszczeniem należy objąć.

 • Odbieranie Czarnej Mocy. Dotyczy tylko ludzi szkodzących osobie przeprowadzającej egzorcyzm blokujący. Najwyżej sześciu osobom, można zabrać moc zła. Od miesiąca do dwóch trzeba rytuał powtórzyć. Co drugi miesiąc można wymienić jedna z czyszczonych osób. Niektórzy mogą znowu wrócić w ciągu miesiąca do Czarnej Mocy. Dotyczy tylko osoby, z która się jest w konflikcie. Trzeba pamiętać , że przy tym działaniu, zabieramy również siłe przebojową człowieka. Może on zacząć uruchamiać serce. Twoje intencje, żeby on był lepszy ,ale Twoje intencje muszą być czyste. Obejmuje cały świat, ale za granica dodatkowo trzeba, na wszelki wypadek dodaj znak Oriin.

 • Modlitwa za poczęte, a nienarodzone jeszcze dziecko. Bardzo ważna modlitwa. Trzeba powtarzać co 3 tygodnie. Odczuwalnie poprawia DNA fizyczne, a energetyczne w 80%. Jest to przygotowanie powłok dla nowo schodzących dusz. Będą to potężne osoby., będą wiedziały jak w środowisku energetycznym funkcjonować i zło ich nie ruszy. Kasuje kody ciemności i węzły karmiczne. Nie działa, gdy DNA fizyczne jest uszkodzone powyżej 8% (standard to 2%). Nawet w przypadku zdefektowanego DNA, istnieje możliwość całkowitego lub częściowej likwidacji uszkodzeń, pod warunkiem, ze działania rozpocznie się dosyć wcześnie. Można do 30 dzieci prowadzić.

  Uniwersalna na cały świat, ale za granica dodatkowo trzeba, na wszelki wypadek dodaj znak Oriin.

 • Kasowanie religijnych programów. Działać 5 razy co 2 miesiące. Wtedy powinno się ugruntować na długie lata. Ta całkowita blokada na zarażanie programami innych np. domowników. Dotyczy głównie okultyzmu katolickiego, kasuje dzisiaj 96-98% programów, a do marca 2017 100%.

  Uniwersalna na cały świat, ale za granica dodatkowo trzeba, na wszelki wypadek dodaj znak Oriin.

 • Żywa woda – zmiana DNA. Dotyczy tylko osoby ściągającej kody. Osoby niezdolne do działań lub nie dorosłe, może zastąpić opiekun lub przyjaciel. .Ale trzeba sprawdzić na skalach zezwolenie Góry. Jeżeli dziecko chce to samo może też samo sobie przygotować wodę. Możesz pić po łyku lub więcej w ciągu dnia. Przegotowana woda działa przez 2-3 dni, ale jak postawisz na znaku Oriin 12-13 dni. Maksymalnie za jednym działaniem można przygotować max. 1.5 litra wody. Picie tej wody , przedłuża Twoje życie, zmienia się cała Twoja istota, bo ta woda zawiera kody nie tylko dla ciała fizycznego, ale energetycznego, zwiększa się jakość myślenia, bo psychika inaczej funkcjonuje, obszar myślenia, obszar emocji. Jednakże tyle ile masz blokad do innego człowieka tyle do Ciebie nie przejdzie.

  Uniwersalna na obejmuje cały świat, ale za granica dodatkowo trzeba, na wszelki wypadek dodaj znak Oriin.

 • Masaż energetyczny. Doskonale wymasujesz swoje ciało, bez chodzenia do masażysty.

 • Odprowadzanie dusz. Nie trzeba znać imienia, ale musimy wiedzieć o kogo chodzi. Jeden rytuał – jedna dusza. Własność przestrzeni jest bez znaczenia, bo mówimy tu o naszych bliskich i całej planecie. Obejmuje cały świat, ale za granica dodatkowo trzeba, na wszelki wypadek dodaj znak Oriin. Tutaj Ci się nic nie stanie , musisz mieć czyste intencje, ale nie musisz nikogo informować, że to zrobiłeś.

  Tekst do wypowiedzenia : "I niech się stanie to, po co Hatti zszedł na ziemię.

 • Medytacja z Jezusem – Światło Zbawienia, Obejmuje cały świat. Łączymy się tu z Siłą Wyższą, z autentycznym Jezusem.

 • Medytacja z Jezusem – Rytuał miłości, czy inne. Obejmuje cały świat. Łączymy się tu z Siłą Wyższą, z autentycznym Jezusem i zawsze są przemienieniowe. Obejmuje w 80% tę część istoty ludzkiej, której nie odczuwasz.

 • Uwolnienie z opętania. Obejmuje cały świat.

  Tekst do wypowiedzenia: "Jezusie z Miasta Oriin, zrób co obiecałeś”.

Uwaga. Teksty, które trzeba wypowiedzieć muszą być w języku polskim, bo to jest klucz-kod do działania.

Opracowanie z videoblogów Z.J.Popko

Likwidowanie nawiedzeń - działanie. Czyszcznie ze wszystkiego mocą Stwórcy.

Ten zakodowany w przestrzeni rytuał kasuje wszystkie negatywne wibracje, nie tylko nawiedzenia, ale i cieki wodne, wszystko, Wszystko znika jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. "To darmowy prezent dla przyjaciół" - rzekła nasz Jan i zwyczajnie powrócił do zajęć... Od dziś odpromienniki idą do kosza, a my zaczynamy uczyć się nowej wersji świata - wersji duchowej...

Odbieranie Czarnej Mocy - skuteczny egzorcyzm. Duch i światło.

Przed działaniem zapoznaj się z instrukcją: https://www.youtube.com/watch?v=CWrq2... Odbieranie Ciemnej Mocy pozwala zastopować negatywny wpływ złych ludzi na kształt życia innych jednostek. Takie działanie ogranicza urok i energetyczne programowanie na strach i słabość, co przy okazji wydatnie poprawia stan zdrowia fizycznego i psychicznego, jak i pozwala lepiej odnaleźć się w egzystencjalnym polu. W ten prosty sposób można przytemperować wpływ zła w domu, w szkole, w zakładzie pracy czy też w innym miejscu, gdzie obezwładnia ono swoją mocą słabsze jednostki. Działanie to trzeba powtarzać co jakiś czas, bowiem zaprzedany złu człowiek sam z siebie powoli odtwarza osobisty mechanizm zła, do jakiego się w toku życia na dobre przyzwyczaił. Ale nawet w przypadku „recydywistów” dobrze jest taki rytuał powtarzać, zwłaszcza gdy w tym samym czasie zdrowie i pewność siebie powoli odzyskują ofiary energetycznej przemocy. Dobrze jest doprowadzić do sytuacji, w której normalni ludzie stają się w końcu równoważnymi uczestnikami gry w życie. Tak więc osłabiając zło, robisz wiele dobrego dla tego świata, co zawsze spotyka się z aprobatą Duchowej Góry i co będzie ci na plus policzone po śmierci.

Modlitwa za poczęte i nienarodzone jeszcze dzieci - działanie. Napraw im DNA i życie.

Kasowanie religijnego oprogramowania - działanie. Stosuj po chrztach i komuniach.

Dramat jednostek żyjących pod jednym dachem z religijnymi fanatykami, jak i potęgę kościelnych rytuałów, którymi katoliccy sataniści podtrzymują władzę nad swoimi owieczkami. Dziś będziecie mogli nie tylko się im przeciwstawić we własnym domu, ale i osłabić ich wpływ na inne osoby. Nie straszna ci już będzie komunia i chrzest ani ślub, bo wszystko, co ci w czasie rytuałów wmontują, zdejmiesz z siebie lub z innych jednym prostym działaniem. W ten sposób, nie narażając się na społeczny atak, dotrwasz do dnia, w którym wszyscy wszystko zrozumieją, także to, jak prosto można zostać ofiarą oszusta i pedofila, a nawet mu służyć, nie dostrzegając oczywistego zła w jego czynach. Obejrzyj i się ciesz, że nadszedł dzień, w którym można zacząć odprogramowywać ludzi.

Żywa woda - zmiana DNA. Działanie. Woda życia. Zdrowie. Wspólny Cud.

To fenomen inżynierii duchowej. Bez udziału ducha uruchomienie struktur energetycznych pozwalających na kodowanie wody w ogóle byłoby niemożliwe. Kodowanie leciało z najwyższego 16 poziomu (kres człowieczeństwa), ale zapisane zostało na poziomie 7, czyli przedostatnim energetycznym. Do końca września 2017 roku powinno się udać umieścić siłę działania na poziomie 8, a do końca 20117 roku na poziomie duchowym, a do końca 2018 roku na maksymalnym 10 poziomie, a więc w Duchu Całości, co by oznaczało, iż będziemy mieć do czynienia z cudem autentycznego bardzo dobrego uzdrawiania. W prawie energetycznym umiejętność i siła kodowania Wody jest zależna od doskonałości osoby uruchamiającej pomost między człowiekiem a Bogiem, dlatego Z.J.Popko co kilka miesięcy, wraz z wzrostem swego człowieczeństwa i przynależnej mu mocy, podnosi uzdrawiającą wartość Żywej Wody, co oznacza, iz to, co dziś Żywa Woda naprawia tylko częściowo, jutro być może będzie mogła całkowicie wyeliminować. Jej siłę można łatwo ocenić na skali nr 3a jako wartość światła zbawienia (harmonia biologiczna komórki).

Odprowadzanie dusz zmarłych-rytuał. Ratowanie planety.

Niewiarygodne, ale mistyk Jan zaklął w przestrzeni rytuał, dzieki któremu każdy z was odprowadzi w zaświaty każdą duszę. To czego kościół ani ezoteryka nie potrafi, ty za sprawą duchowych ustawień zrobisz w ciągu kilku sekund. Obejrzyj, a potem zastanów sie na tym, jaka przepaść leży między duchową a ezoteryczna wiedzą ...

Medytacja z Jezusem "Swiatlo Zbawienia".

Jezus, Duchowy Jan prowadzi te medytację, uruchamiając jednocześnie moduł przebudowy DNA. W ten sposób wędrujesz do nieba...

Medytacja z Jezusem "Rytuał miłości"

Zanim przejdziecie do rytuału, obejrzyjcie wstęp do tego działania: https://youtu.be/kCgKt8YlczQ

Modlitwa do Jezusa o "Uwolnienie z opętania" - działanie.

Siłą mocy Jana odprowadź każdą duszę do nieba. Kościół tego nie potrafi, ale z pomocą Jana będziesz czynił cuda. Działaj - nadszedł na to czas.

strzałka do góry
Ładuję stronę ...