Gość

Codzienne czynności dla poprawy zdrowia

Działanie uzdrowiciela powoduje, że cała energetyczna przestrzeń osoby jest czysta, a ciało podlega nowemu programowi naprawczemu.

Poniższe proste czynności sprawiają, że człowiek zmienia swoje życie i lepiej funkcjonuje na co dzień:

Rozświetlanie Istoty ludzkiej, w skład czego wchodzi:

Rozświetlanie komórek.

Zrób to wieczorem, żeby oczyścić się ze złych energii, które do Ciebie wpłynęły w ciągu dnia, ale i zrób to rano, gdyż gdy Ty spisz energetyka wciąż jest aktywna, ale siły Ci wrogie wcale nie śpią. Wszystko co energetyczne non stop wnika, gromadzi się i jest. Najlepszy moment do tego jest wtedy, gdy już czujesz, ze zasypiasz i gdy nie jesteś jeszcze całkowicie obudzony, wtedy umysł i psychika usypia, a włącza się świadomość. Wtedy wyciągnij ręce i wyobraź sobie, że całą Twoją istotę pochłania światełko, rozświetliło się i masz wszystko wyczyszczone. Nie tylko się oczyścisz, ale wzmacniasz całe swoje DNA.

Dbanie o sprężystość komórek czyli gimnastyka.

Ważna sprawą jest wymóg utrzymania sprężystości w komórkach, co uzyskujemy podczas prostej gimnastyki, kiedy to pozwalamy ciału podpowiadać, jak mamy rozciągać stawy i mięśnie, dosłownie: jak się wyginać. Ja to nazywam gimnastyka „wyginam śmiało ciało nie chodzi tu o stosowanie znanych zestawów ćwiczeń , typu Pilates, aorobik , yoga itd. Tylko wsłuchanie się w potrzeby swego ciała. Rozciągając ręce, czy tułów poczujemy w którym miejscu są napięcia. Pozwoli to nam , na rozciągnięcie tych miejsc i wprowadzenie tam światła, które umożliwi swobodny przepływ energii przez komórki. Jeśli spędzisz 15-20 minut przynajmniej raz dziennie ( a najlepiej dwa razy) , dzięki takim ćwiczeniom sam (-a) znacznie poprawisz stan swojego zdrowia

Rozpromieniowywanie całej istoty. Człowiek to nie tylko ciało fizyczne, ale jeszcze ciało energetyczne, egzystencjalne, duchowe, ponad duchowe oraz struktura przestrzeni , czyli wszystko co nas otacza ludzie którzy są z nami mąż czy żona, sąsiad , kolega wszystkie energie na nas wpływają a nasza na nich. My jesteśmy tu i we wszystkimi, dlatego całą przestrzeń trzeba rozporomieniowywać.

Stany uniesień duchowych i energetycznej ekspresji - pracuj nad tym, czyli kochanie, tworzenie, to wszystko co Cię porywa utrzymuj jak najdłużej.

Napromieniowywanie jedzenia. Wszystko co zjadasz wchodzi w Ciebie. To co jesz o było napromieniowane energiami innych ludzi, zwierzęta cierpiały, rośliny dotykali różni ludzie. Kasujesz wszystko co było energetycznie paskudne, a nawet stan fizyczny tego pożywienia jest poprawiony.

Dbanie o to by, zasilanie zewnętrza by było czyste i współbrzmiące. Twoje życie to nie tylko Twój dom, ale wszystko co Cię otacza, jesteś bardzo rozległy w przestrzeni.

strzałka do góry
Ładuję stronę ...