Gość

Wybaczanie innych

» Artykuł z cyklu » Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniu
Wybaczanie innych

Wybaczenie innym, a któż to są ci inni? Ci inni to twoje odbicie w lustrze, najbardziej nie lubisz tego w nich, co robisz tak samo źle jak oni.

Wybaczenie  innym jest najprostsze, bo to zależy od ciebie, to ty możesz zrobić ,nie pytając nikogo o zgodę. Możesz im to dać od serca, przesyłając, do nich pozytywne wibracje. Niech będą bardziej szczęśliwi, jak ty chcesz być.

Ty i oni macie Prawo Wolnego Wyboru dane wam przez Boga.

Przestrzeganie praw ludzkich, bo tak jesteście zaprogramowani przez przepadziste księgi obowiązków opisanych dla żyjących na tej ziemi, a nie możecie przestrzegać praw boskich w tym względzie, które można sprowadzić do stwierdzenia ‘nie czyń drugiemu ,co tobie niemiłe”.

Daj więc, prawo żyć innym według ich wyobrażenia, ale pokaż im, że jest inna prosta droga do Boga ,bez lęku, dziesięciny i poddaństwa. Nie chodź więc, napuszony jak paw że wszystkim wybaczyłeś , tylko daj mi to odczuć, żeby wiedzieli, że jesteś ich przyjacielem i mogą na ciebie liczyć.

Kochaj więc, wybaczaj i niczego nie odraczaj, bo następne stany Miłosierdzia, Troski i Opieki dopiero, rozpalą, twoje energie na wieki.

Czuj piękno tego stanu wybaczaj i  wybaczaj

Artykuły » Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniuNiedziela 1 maja 2016

Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniu

strzałka do góry
Ładuję stronę ...