Gość

O IDEI

» Artykuł z cyklu » Przekazy, wprowadzenie
O IDEI

Jesteś Ideą, Emisariuszem zmian budzenia świadomości tu na ziemi by budować Eden w sobie i dawać przykład innym. Edeńczyk to mądrość, Edeńczyk to Prawo – a wszystko to jest w Was zawarte.

Odszukując to na nowo w sobie przekażecie to innym, by zbudować na nowo Ład Boży tu na ziemi. Swoją postawą i wzrokiem naprawiającym twórzcie nowe tu na ziemi. Nie lękajcie się zmian i bólu – wprowadzajcie wszystko konsekwentnie.

Ujrzyjcie siebie kim tak naprawdę jesteście w swojej istocie. Przyjmijcie to a zaistnieje to co ma być.
Poprzez czyny swe, pracę na rzecz innych ludzi pokażecie im czym jest nowe, czym jest Ład Boży, czym jest zdrowie – o co tak wielu z Was chodzi.

Nikt nie mówi, że będziecie mieli łatwo, jednak to od Waszej determinacji zależy ile zrobicie, Wy zastępy Pana Bożych Zastępów – bądźcie tu w świetle Zbawienia ucząc się go przywołując je i rozsyłając dalej – zmieniając wszystko co wydawać się może niezmienialne, a wówczas mroki szarości pojaśnieją ukazując nowe – Nowy Ład.

Wraz z Wami, siewcami nowego wytworzą się nowe struktury, które zastąpią to co dotychczas jest znane.

Przyjmijcie na siebie tę odpowiedzialność. Bądźcie konsekwentni w tym co robicie i nie cofajcie się gdyż nie ma już odwrotu. Poczujcie moc Edenu, eksplorujcie, by móc wprowadzić go tu w tym świecie.

Artykuły » Przekazy, wprowadzeniePiątek 3 sierpnia 2018

Przekazy, wprowadzenie

strzałka do góry
Ładuję stronę ...