Gość

O WZRASTANIU

» Artykuł z cyklu » Przekazy, wprowadzenie
O WZRASTANIU

Sprawiajcie sobie radość, kształtujcie na co dzień w trosce i szczęściu wasz dzień. Starajcie się o siebie nawzajem i nigdy nie przestawajcie. Dajcie sobie wolność, taką, która wynika z troski by drugie było szczęśliwe. Troszczcie się o siebie nawzajem.

Niech potrzeby Wami nie rządzą. Rozpoznajcie je i z poziomów duchowych patrzcie na siebie, na życie, wówczas meandry i zawirowania życia i tej rzeczywistości będą poza Wami.

Jesteście tu po to by być szczęśliwymi, twórczymi i radosnymi. Abyście we wzrastaniu i pracy nad sobą odnaleźli radość, zaś zgłębianie i odkrywanie siebie – tych, czasami ukrytych przed sobą samych, często wstydliwych tajemnic – było twórcze i Was na nowo stanowiące.

Pamiętaj, wszystko, ale to naprawdę wszystko JEST, ono współtworzy wszystko i JEST. Tak jak Ty jesteś i współtworzysz wszystko. Odczuj ten stan wszystkości w jedności.

I jeszcze informacja z Góry:

Krocz tą ścieżką (ku światłu) śmiało, nie lękając się ciemności – uruchamiając w sobie mądrość – słuchaj. Wszystko do ciebie przemawia, nie ignoruj nawet drobnych podpowiedzi, bądź uważna i wyczulona na wszystko co cię otacza. Uważność w kroczeniu tą ścieżką jest ważna. Prostuje nie twoje myśli, burzy mury emocji, podpiera cię w dążeniu ku własnej doskonałości, dzięki czemu buduje się moc, wytrwałość, cierpliwość…

Niczego z siebie nie wypieraj, wręcz przeciwnie, każde doświadczone tu doświadczenie jest, zaistniało, pokochaj je, przekuj we własną moc, i mądrością je zasilając – wykorzystaj ku niesieniu światła dla innych.

Artykuły » Przekazy, wprowadzeniePiątek 3 sierpnia 2018

Przekazy, wprowadzenie

strzałka do góry
Ładuję stronę ...