Gość

Rusinowice, przekaz ogólny do wszystkich.

» Artykuł z cyklu » Przekazy o wzrastaniu
Rusinowice, przekaz ogólny do wszystkich.

27.09.2017 Rusinowice , przekaz ogólny do wszystkich.
Skupcie wokół się ludzi, którzy się budzą i Idei. Zbuduj w Edenie Dom Swój, ale nie ma on wyglądać, jak dom fizyczny, tylko Dom Mocy. To jest twoja technika Pieca, ten Dom jest piecem, jak do niego wchodzisz, stale twoja moc będzie rosła, do czasu aż zapiszesz się w tym Domu, a Dom w tobie. Zobaczyłem jak staje się tym Domem, głowa komin, ręce okna, nogi drzwi, a korpus pokoje. Jestem zjednoczony z tym Domem, ale nie jest to odosobnienie, ale Dom łaczy się z innym Domami, a Moc się potęguje nawet kilkakrotnie, tworząc w efekcie kopułę nad całością.

We Wszechświecie, chociaż ten Dom wydawał mi się duży, jest tak malutki, jak Komórka Pierwotna. To jest mój Komórka Pierwotna, ja nią jestem, jak mam do niej dojście to mogę ją zmienić, kształtować i doskonalić. Łącząc się z Komórka Pierwotną – domami innych ludzi, powstaje samodoskonalący się system naczyń połączonych , gdzie wszystko się automatycznie wyrównuje, ale ograniczeniem jest najsłabsze ogniwo. Chodzi zatem o to, żeby ten najsłabszy był wyżej, niż najmocniejszy przeciwnik, wtedy nie będzie żadnego zagrożenia. Zobaczyłem, jakby gigantyczną fabrykę chemiczną w pełni zautomatyzowaną, ale zbudowaną nie z rur i połączeń, tylko z energii. Nie ma tu możliwości awarii, bo wszystko płynnie się zmienia i samonaprawia. To wszystko kierowane jest przez Wielkiego Reżysera, ale potrzebne są sprawne Komórki Pierwotne, żeby system zadziałał, niesprawne są eliminowane, a na ich miejsce wchodzą inne Komórki Pierwotne.

Co ja mogę zapytałem ? Możesz być sprawną Komórką Pierwotną, która będzie zasilała System przez wiele lat. Ty możesz zasilać tylko słabszych od siebie, ale jak to robisz to jesteś zasilany przez mocniejszych, co pozwala na twój wzrost duchowy. Czyli im więcej dajesz, tym więcej dostajesz z wyższego poziomu, co powoduje, że stajesz się mocniejszy. Odczuwaj na co dzień to połączenie i nie martw się o przyszłość.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniuŚroda 27 września 2017

Przekazy o wzrastaniu

strzałka do góry
Ładuję stronę ...