Gość

Modlitwy wzrastającego - Współodczuwanie

» Artykuł z cyklu » Przekazy o wzrastaniu
Modlitwy wzrastającego - Współodczuwanie

Zobaczyłem siebie oczami Góry, wyglądam tak, jakbym znajdował się w podwójnej skórze, dosłownie tak jak słomiany Miś. Gdzieś głęboko, gorące uczucia, a na zewnątrz skorupa. Podpalili tę słomę, obudowę i nagle pokazało się coś delikatnego i czułego. Coś co czuje wszystko co się na zewnątrz dzieje. Nie wystarczy odciąć się od informacji, ale wręcz przeciwnie, trzeba odczuwać radość, szczęście, ból i cierpienie innych na wyższym poziomie. Pokazali mi głodujące dzieci w Indiach i w Afryce i nie jak patrzę na ten obraz, pijąc spokojnie dobrą herbatkę, podczas, gdy oni nie maja nawet wody. Jaka jest w tobie chęć zmiany tego stanu, rejestrujesz obraz, ale nawet nie jesteś w stanie pojąć tego co oni czują i wrzucili mnie gdzieś do plemienia w głębi Afryki. Cały upaprany w błocie i gównach, szukam z innymi dziećmi, czegoś do jedzenia. Przepycham się między krowami i idziemy do wodopoju. Dochodzimy do rzeki, wreszcie jest trochę czystej wody.

Pamiętaj, zawsze we wszystkim co robisz twoje intencje muszą być czyste. Czasami mniej słów należy powiedzieć, a okazać więcej czystego, szczerego zainteresowania , to zainteresowanie musi dotyczyć właśnie tych małych rzeczy, które umykają twojej uwadze.

Słuchaj i usłysz co do ciebie mówimy i nie szukaj rozwiązań poza Nami, bo to jest droga do nikąd.
Zmieniła się scena i znalazłem się w szpitalu, pełnym małych dzieci chorych na raka. Nie przyszedłem tu żeby uzdrawiać, bo od razu chciałem to robić, ale żeby dać im trochę radości. Zacząłem się z nimi bawić, tak żeby zapomnieli gdzie są, bo dzieci nie przejmują się chorobą, chcą być w radości i chcą żyć. Pokazali mi, że one nie boją się śmierci, tylko chcą wrócić do Ojca. Możesz z nimi być lub nie, ale jako Syn Boży, musisz z nimi być, bo Ja jestem z nimi cały czas. Jezus czuł całym sobą, a ty, starasz się to pojąć umysłem. Musisz słyszeć i czuć wszystko na poziomie Boskim, jako stan , a nie chwilowe uniesienie. Praktyka uważności w każdym momencie.

Żeby ludzi leczyć, trzeba ich najpierw zrozumieć.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniuŚroda 27 września 2017

Przekazy o wzrastaniu

strzałka do góry
Ładuję stronę ...