Gość

Wahadełkowanie u Kasi i Andrzeja 01 marca 2020

Materiał jest przeznaczony dla osób jasnowidzących lub jasnowidzenia się uczących, eksplorujących światy duchowe lub te umiejętności rozwijających, piszących automatycznie lub się w tym szkolących.

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Niedziela 1 marca 2020

Wahadekowanie u Kasi i Andrzeja 19 stycznia 2020

Materiał jest przeznaczony dla osób jasnowidzących lub jasnowidzenia się uczących, eksplorujących światy duchowe lub te umiejętności rozwijających, piszących automatycznie lub się w tym szkolących.

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Niedziela 19 stycznia 2020

Modlitwa, Pokochanie siebie. 2019-09-29

Pokochanie siebie. Modlitwa z 2019-09-29

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Niedziela 17 listopada 2019

Modlitwa techniczna, Złota kolumna, Złoci Aniołowie 2019-10-19

Modlitwa techniczna, Złota kolumna, Złoci Aniołowie 2019-10-19

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Niedziela 27 października 2019

Modlitwa niewłaściwa

Nauka wahadełkowanie lipiec 2019

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Wtorek 13 sierpnia 2019

Równowaga energetyczna

Równowaga energetyczna to podstawa podstaw rozwoju duchowego i pracy nad sobą. To zapanowanie nad własnymi emocjami, myślami, umysłem, to akceptacja, to harmonia, to cisza.

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Niedziela 28 lipca 2019

Jak być w strumieniu energii jedynej?

Stany pokochania siebie i pokochania innych oraz stany wybaczenia sobie i wybaczenia innym są nieodzowne aby wejść w strumień energii jedynej, czyli w połączenie z innymi ludźmi.

Artykuły » Nauka, Materiały do słuchania Piątek 5 lipca 2019

Kto myśli o swoim cierpieniu, ten trzyma je mocno

"Kto myśli o swoim cierpieniu, ten trzyma je mocno" - ostrzegał B. Gróning. Taką samą zasadę wyznają mieszkający we wschodnim Pakistanie Hunzowie. Pozytywny stosunek do życia rozwinęli w sposób wręcz niezwykły. Do każdego zadania podchodzą spokojnie, bez martwienia się o rezultat pracy, natomiast w jego realizację wkładają cały entuzjazm i wszystkie swoje siły. A przecież każdy członek tej społeczności od chwili przyjścia na świat przechodzi ciężką szkołę życia i nie jest nigdy rozpieszczany. Wiodą za to życie pełne miłości, aprobaty dla świata, życie bez udręk i rozczarowań. Być może dzięki temu zachowują psychiczną i fizyczną aktywność aż do śmierci.

Artykuły » Otwarcie wrót Poniedziałek 30 kwietnia 2018

Świątynia Serca

Wzrost duchowy człowieka składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap przerabiamy, gdy wzrastamy od pokochania siebie do miłosierdzia (czyli zaliczamy tzw. obszar uczciwości). Góra nazywa to "nauką jazdy na rowerze”, gdyż dokładnie można określić każdy element wzrostu, tłumacząc ten proces tak, jak technikę jazdy na rowerze. Jest to praca z umysłem, którą musimy przerobić konsekwentnie, krok po kroku.

Artykuły » Otwarcie wrót Niedziela 22 kwietnia 2018

Zakopane, październik 2019

II wyjazdowe spotkanie Edeńczyków, Zakopane październik 2019 r.

Artykuły » Podróże Edeńczyków Sobota 5 października 2019

Puszcza Mariańska, sierpień 2019

I wyjazdowe spotkanie Edeńczyków, Puszcza Mariańska, sierpień 2019 r.

Artykuły » Podróże Edeńczyków Sobota 10 sierpnia 2019

Pismo automatyczne - Moje pytanie do Ojca

Czego ja Ojcze chcę ? Chcę być godnym nazywania twoim dzieckiem. Nie potrafię wymyślić jakichś wspaniałych rzeczy, ale będę się codziennie do Ciebie uśmiechał, szczerze i z miłością do Ciebie mówił. Wiem, że zawsze przy mnie jesteś, tylko ja mam cos ze wzrokiem i nie zawsze Ciebie widzę, albo inaczej mówiąc widzę inne sprawy, które wydają mi się ważniejsze.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Czwartek 30 listopada 2017

Pismo automatyczne - sposób uzdrawiania

Znalazłem się w obszarze Nadduszy, tak jakby pod gigantycznym sklepieniem niebieskim. Sklepienie składające się z miliardów ledów, każdy led tak jakby jedna Dusza, raz się włącza, raz wyłącza, ktoś przychodzi i ktoś odchodzi. I pokazali mnie, tak jakbym był w worku z elastycznej, przezroczystej gumy.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Poniedziałek 27 listopada 2017

Rusinowice - człowieczeństwo, a wdzięczność Bogu

Obudźcie się ze snu i jednocześnie odczujcie Naszą życzliwą troskę i opiekę. Etap przejścia z duchownego (dupowego) do duchowego może być interesująca zabawą lub męką. Grajcie w swoją grę z radością , a wszystko łatwo przyjdzie.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Sobota 28 października 2017

Modlitwy wzrastającego - Współodczuwanie

Zobaczyłem siebie oczami Góry, wyglądam tak, jakbym znajdował się w podwójnej skórze, dosłownie tak jak słomiany Miś. Gdzieś głęboko, gorące uczucia, a na zewnątrz skorupa.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Środa 27 września 2017

Obywatel Edenu - wsparcie Edenu, przekaz ogólny do wszystkich.

Wsparcie Edenu, to szansa czy pułapka? Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest wsparcie Góry. W naszym zagubieniu i zabieganiu, wykonujemy jakieś pozorne ruchy, które do niczego nas nie prowadzą.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Środa 27 września 2017

Rusinowice, przekaz ogólny do wszystkich.

Skupcie wokół się ludzi, którzy się budzą i Idei. Zbuduj w Edenie Dom Swój, ale nie ma on wyglądać, jak dom fizyczny, tylko Dom Mocy.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Środa 27 września 2017

Rusinowice - Drzewo Życia, przekaz ogólny.

Drzewo Życia zbudowane jest z pierwotnych energii, które zawierają zapis wzorca-matrycy Istnienia. Łącząc się z Drzewem Życia sięgamy do tego, co jest dla nas najlepszym rozwiązaniem. Jednak widzieć wzorzec, a mieć prawo do jego wprowadzania w drugim człowieku, to dwie różne rzeczy.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Środa 27 września 2017

Rusinowice – utrzymywanie kontaktu z Bogiem

Nigdy nie chodziłem na spacer z Bogiem. Nawet nie wiem jak się zachować, wiem tylko, że rozpiera mnie nieograniczona radość z tego, że On jest przy mnie, chociaż wiem, ze cały czas był przy mnie przez cale moje życie.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Środa 27 września 2017

Częstochowa - wejście w widzenie i pismo automatyczne.

Wiara to jest to co nas prowadzi ku Bogu i w każdym kierunku. Bez tego człowiek błądzi i wątpi. Ten mały, tam na dole kręci się, zamiast odbierać to co do niego mówię. ????

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Sobota 23 września 2017

Modlitwy wzrastającego - Opieka

Opieka to stan, chociaż na zewnątrz przejawia się pewnymi czynnościami, czy zachowaniem. Czuj sercem, odczuwaj samym sobą, to ci otacza i zmieniaj lub też radośnie to zaakceptuj.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Piątek 18 sierpnia 2017

Modlitwy wzrastającego - Troska

Troska to po prostu JESTEM. Jestem w każdej minucie aktywnie zaangażowany w to co się dzieje. Jestem i tym i w tym całą swoją istotą. Troska dodaje sił i cię uskrzydla do dalszego działania. Bo wiesz, że bez ciebie ktoś może nie dać sobie rady.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Piątek 18 sierpnia 2017

Modlitwy wzrastającego - Miłość

Miłość jest piękna i ulotna, jak mgła możesz się w niej zagubić, albo podziwiać jej urok. Gdy się podniesie w górę lub całkowicie opadnie, odkryje piękno otaczającego cię świata.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Piątek 18 sierpnia 2017

Modlitwy wzrastającego - Odpowiedzialność

Wszyscy są odpowiedzialni, ale każdy może co innego przez to słowo rozumieć. Odpowiedzialność to znaczy, nie czyń drugiemu co tobie czyniono. Każdy musi być odpowiedzialny, za to co robi, bo odpowiedzialność zbiorowa, to wymysł Systemu.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Piątek 18 sierpnia 2017

Modlitwy wzrastającego - Zrozumienie

Puk, puk kto idzie ? Zrozumienie. Trochę więcej radości. Czy coś więcej potrzeba, jak zrozumieć prawa rządzące tym światem? Ten stan, który wydaje ci się nieosiągalny jest teraz w zasięgu ręki.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Piątek 18 sierpnia 2017

Rusinowice – spalić wszystko i znaleźć się w Przestrzeni Istnienia

Rozpaliłem olbrzymie ognisko, stoję przy nim taki wielki, bo te moje obciążenia tak, tak mnie powiększają, zrzucam szaty i wchodzę w ogień. Ten ogień jest inny, wypala tylko to co nie jest moje i dla mnie właściwe.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniu Niedziela 30 lipca 2017

Przekazy ze skal astralnych

Treść ze skal astralnych

Artykuły » Przekazy ze skal Niedziela 15 lipca 2018

Pokochanie siebie...

Kim jestem dla Ojca, zapytałem? Jedruś ty jesteś jak jeden wielki kompleks, ale nie budowli tyko ograniczeń. Wciąż ci mówimy nie żyj innymi. Pomagaj im , wspieraj, ale rozwijaj siebie. Nie oceniaj innych, pozbądź się tej zlej cechy.

Artykuły » Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniu Niedziela 1 maja 2016

Wybaczenie sobie

Wybaczenie to nie cierpienie, wszystko co dotychczas przeżyłeś to doświadczenie. To są sytuacje, które cię miały czegoś nauczyć.

Artykuły » Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniu Niedziela 1 maja 2016

Pokochanie innych

Ludzie mają mylne wyobrażenie o tym ,że ktoś ich kocha, mylą to ze świadczeniem wzajemnych usług. Podczas, gdy pokochanie innych to stan bezinteresownego zainteresowania i wsparcia energetyczno -duchowego. Nie musisz stać przy kimś, by go kochać i przesyłać mu dobre energie, wspomagać go i dbać o niego.

Artykuły » Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniu Niedziela 1 maja 2016

Wybaczanie innych

Wybaczenie innym, a któż to są ci inni? Ci inni to twoje odbicie w lustrze, najbardziej nie lubisz tego w nich, co robisz tak samo źle jak oni.

Artykuły » Przekazy, o pokochaniu i wybaczeniu Niedziela 1 maja 2016

O BOGU

…a czy wiesz, kimże Ja Jestem? - Kimkolwiek nie pomyślisz, że jestem to tym jestem. Jestem tym kim jestem…

Artykuły » Przekazy, wprowadzenie Piątek 3 sierpnia 2018

O WZRASTANIU

Sprawiajcie sobie radość, kształtujcie na co dzień w trosce i szczęściu wasz dzień. Starajcie się o siebie nawzajem i nigdy nie przestawajcie. Dajcie sobie wolność, taką, która wynika z troski by drugie było szczęśliwe. Troszczcie się o siebie nawzajem.

Artykuły » Przekazy, wprowadzenie Piątek 3 sierpnia 2018

O IDEI

Jesteś Ideą, Emisariuszem zmian budzenia świadomości tu na ziemi by budować Eden w sobie i dawać przykład innym. Edeńczyk to mądrość, Edeńczyk to Prawo – a wszystko to jest w Was zawarte.

Artykuły » Przekazy, wprowadzenie Piątek 3 sierpnia 2018

O POKOCHANIU

W ciągłym procesie wzrastania pracujemy nad sobą. Cóż to znaczy wie każdy, kto podjął ten trud, gdzie po pierwszej euforii, że ja to jestem taki wspaniały i wszystko szybko u mnie pójdzie – pojawia się znak zapytania – i refleksja – chyba nie tak do końca.

Artykuły » Przekazy, wprowadzenie Piątek 3 sierpnia 2018

Moje przekazy – kilka razy …

Jeszcze do niedawna przekaz kojarzył mi się z przekazem pocztowym i to niezbyt dobrze, bo musiałem cos zapłacić.

Artykuły » Przekazy, wprowadzenie Niedziela 15 lipca 2018

Kisiel owsiany – naturalna kroplówka

Łatwy i prosty sposób na pożywny posiłek. Osobiście najlepiej smakuje mi z czarną solą i masłem :)

Artykuły » Przepisy - kulinarne Piątek 19 czerwca 2020

Gryczanka – wzmacnia nerki

Kolejny łatwy przepis dla zdrowia

Artykuły » Przepisy - kulinarne Piątek 19 czerwca 2020

Słoneczna sól

Słoneczna sól – zdrowa, nie szkodzi przy nadciśnieniu, silnie odkwasza organizm, skutecznie też osłania przewód pokarmowy.

Artykuły » Przepisy - kulinarne Piątek 19 czerwca 2020

Zupa Mocy - energetyczna – wzmacnia i odnawia organizm, buduje zdrowie

Za każdym razem, kiedy gotuję wychodzi mi rosół inny w smaku – gdyż po prostu nigdy nie trzymam się sztywno przepisu… ????

Artykuły » Przepisy - kulinarne Piątek 19 czerwca 2020

Energetyczny rosół- wzmacnia i odnawia organizm

Swietny przepis dla wycieńczonego ogranizmu, buduje zdrowie.

Artykuły » Przepisy - kulinarne Piątek 19 czerwca 2020

Cytryna na zdrowie.

Cytryna (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki rakowe. Jest wiele razy silniejsze niż chemoterapia.

Artykuły » Przepisy - pozostałe Piątek 13 lipca 2018

Dezodorant

Można wymieszać sodę z wodą utlenioną i taką papkę wetrzeć po pachy, niemniej istnieje prawdopodobieństwo odbarwienia ciemnych ubrań.

Artykuły » Przepisy - uroda Środa 1 sierpnia 2018

Pielęgnacja włosów

Aby włosy były piękne i zdrowe, nie wypadały należy dwa lub trzy razy dziennie ostukiwać szczotką z włosia przedramiona wraz z dłońmi w kierunku od palców do łokci.

Artykuły » Przepisy - uroda Środa 1 sierpnia 2018

Tonic na twarz

Używać do przemywania twarzy przynajmniej 1 raz dziennie przed położeniem kremu. Można nie wycierać twarzy i pozwolić by tonik się wchłonął po czym nałożyć dobry krem.

Artykuły » Przepisy - uroda Środa 1 sierpnia 2018

Słoneczna sól

Słoneczna sól 10 łyżek siemienia lnianego, 10 łyżek czarnuszki, 5 łyżek kminku i 10 łyżek soli kamiennej (dopisek AG sól kłodawska, morska lub inna dobra ) uprażyć na patelni. Następnie zemleć w młynku do kawy i jeszcze raz uprażyć aż otrzymamy ciemnobrązowy proszek.

Artykuły » Przepisy - zdrowie Niedziela 21 października 2018

PASTA Z KURKUMY

Wspaniała pasta, która ma wiele cudownych właściwości, ponieważ wiele już napisano o kurkumie i jej zaletach nie będę tu powielała treści informacyjnych. Jak się ją robi?

Artykuły » Przepisy - zdrowie Środa 1 sierpnia 2018

TODIKAMP

Stosuję go już od wielu lat i jest bardzo skuteczny. Na co działa? Na robaki, na przeziębienia, anginę.

Artykuły » Przepisy - zdrowie Środa 1 sierpnia 2018

Pietruszkowe winko

Winko bez winka polecam, rozgrzewa, dobrze działa na nerki, rozprasza wilgoć w organizmie, odnawia organizm.

Artykuły » Winko bez wina, a czemu nie? Czwartek 29 listopada 2018

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...