Gość

Wideoblogi

Tu kończy się stare i zaczyna nowe. Tu jest kres tego, czego nas uczono, co nam wpajano i w co kazano nam wierzyć. Tu znajduje się brama poznania, która prawdziwym czyni to, co jest prawdziwe, a co jako prawdziwe nie było postrzegane. Tu znajduje się to, co jest najprostsze, to, co jest na wyciągnięcie ręki, to, co w prostych czynnościach uzewnętrzni wewnętrzne, co stanowi kulminację naszych poszukiwań: my sami i Nasze Osobiste Wsparcie Z Wyższych Planów.

Uzdrowiciele24. Odczyty na skalach i jasnowidzenie to bardzo prosta sprawa. Nauki z Miasta Oriin.

Mistrz Bioenergoterapii, uzdrowiciel Zbigniew Jan Popko rozmawia z członkami Emengenu - Stowarzyszenia Uzdrowicieli Duchowych Miasta Oriin: Bogumiłą Rećko, Kasią Borto oraz Andrzejem Glińskim.

Kasia Borto UZDROWICIELE24.PL - Warszawa. Uzdrawia i z Bogiem uczy rozmawiać.

Uzdrowiciele24 to garstka ludzi ucząca się w Mieście Oriin. Nie tylko rozmawiają z Siłami Wyższymi i poruszają się po energetycznych i duchowych wymiarach, ale i ciężko pracują nad obudzeniem Chrystusa w samych sobie. Nie są mistrzami, ale są Wielcy, bo znając swoje słabości i walcząc z nimi, już mają odwagę na to, by - będąc małymi - innym drogę do ich własnego sukcesu. Podpowiedzą, na jakich zasadach opiera się jasnowidzenie i pismo automatyczne, nauczą pracy ze skalami, uzdrowią przyzwoicie i skazują wszystko, co wprowadza energetyczne zaburzenia. Nie oceniajcie więc ich surowo, bo sami zmagają się wciąż z trudami życia, a potraktujcie po bratersku za to, że już są gotowi być dla was podporą na początku waszej drogi ku wyzwoleniu się z ograniczeń... No i w końcu gdzie możecie osobiście doświadczyć Boga, jak nie u uczniów Jezusa???...??? Sorry, ale nigdzie... Wmawianie innym, że jest się jasnowidzem i z Bogiem rozmawia to nie to samo. Wkrótce nauczycie się sami rozpoznawać faryzeuszy. I to będzie koniec polskiej ezoteryki...

Andrzej Gliński - uzdrowiciel duchowy - UZDROWICIELE24.PL

Jak rozwijać się duchowo relacja z warsztatów Mądrość twórczość zwycięstwo!

strzałka do góry
Ładuję stronę ...