Gość

Modlitwy wzrastającego - Opieka

» Artykuł z cyklu » Przekazy o wzrastaniu
Modlitwy wzrastającego - Opieka

Opieka to stan, chociaż na zewnątrz przejawia się pewnymi czynnościami, czy zachowaniem. Czuj sercem, odczuwaj samym sobą, to ci  otacza i zmieniaj lub też radośnie to zaakceptuj.

Czy jako opiekujesz się małym dzieckiem, to zastanawiasz się po co i dlaczego to robisz, no nie, bo po prostu to robisz

Wiesz, że to jest właściwe i chociaż czasami padasz ze zmęczenia to wstajesz i nadal to robisz.

Nie tylko ludzie, przyroda czy twoje otoczenie wymaga opieki, ale My również poprzez wasze połączenie z Nami – czyli Górą, jak nas nazywacie.

Odczuwajcie na co dzień stan jedności i połączenie z Nami, aż odczujecie, że utworzył się kanał komunikacyjny. Jak coś robicie, a macie wątpliwości, że działanie jest właściwe, to starajcie się zadać pytania jak Jezus by to zrobił. I chociaż na początku może nie będziecie tego odczuwać, to zmieni się wasz punkt widzenia na wiele rzeczy i perspektywa z której patrzycie , a negatywne ocenianie zmieni się we współudział i współuczestnictwo w tworzeniu tego co właściwe i słuszne. Wasze życie się zmieni, a to co najbardziej lubicie, czyli cierpienie i narzekanie, zmieni się w radosne Istnienie, które będzie zmieniać postrzeganie tego świata przez innych ludzi.

Każdy z was jest duchowy, bo w każdym z was zawarta jest Nasza cząstka, ale Duch nie przyjdzie, bo się boi, gdy za drzwiami dupa stoi, jak się mówi w pewnej zabawie. Bądźcie zatem otwarci i wdzięczni za wszystko co do was przychodzi, a stworzycie to na ziemi, co jest Naszym celem.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniuPiątek 18 sierpnia 2017

Przekazy o wzrastaniu

strzałka do góry
Ładuję stronę ...