Gość

Cytryna na zdrowie.

» Artykuł z cyklu » Przepisy - pozostałe
Cytryna na zdrowie.

Cytryna na zdrowie -  działanie cytryny jest wiele razy silniejsze niż chemioterapia.

Cytryna  (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki  rakowe. Jest wiele razy silniejsze niż chemoterapia.

Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? .bo wielkie firmy farmaceutyczne i  laboratoria są  zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów, co  przynosi im wielkie  zyski.

Zadziwiające są mrożone cytryny  Wielu  zawodowców w restauracjach i miejscach żywienia zbiorowego  używa lub konsumuje  całą cytrynę i nic nie jest wyrzucane.  Jak  zużywać całą cytrynę bez wyrzucania  czegokolwiek?

To proste. Włóż całą umytą cytrynę do zamrażalnika  swojej lodówki. Kiedy jest ona  już zamrożona, weź tarkę i utrzyj na niej całą  cytrynę (nie obieraj skórki) i  posyp tą utartą masą swoje jedzenie (sałatkę, lody,  zupę, dania rybne, mięsne,  sosy, whisky, wino – lista dań jest niekończąca się).

Całe jedzenie zyska  niespodziewanie cudowny smak, którego nigdy wcześniej nie  doświadczyłaś.

Wcześniej myślałaś tylko o soku z cytryny i witaminie C - Nigdy  więcej.

Co jest główną zaletą w jedzeniu całej cytryny inną niż zapobieganie wyrzucaniu jej niezużytej  części i dodawaniu smaku  swoim posiłkom?

Cóż, jak widzisz, skórka cytryny zawiera 5 do 10 razy więcej witamin niż sok z cytryny. I  to właśnie  wyrzucałaś, od teraz wykonując tą prostą procedurę z mrożeniem  całej cytryny, ucieraniem jej  i dodawaniem tego do swojego jedzenia czy picia, możesz  spożywać wszystkie  odżywcze składniki i być zdrowsza. Dobre jest także to,  że skórka z cytryny to  zdrowe i odmładzające pożywienie zwalczające także  wszystkie toksyczne elementy  w twoim ciele.

Tak  więc włóż swoją umytą cytrynę do zamrażalnika i dodawaj do jedzenia codziennie. To klucz,  aby twoje jedzenie było  smaczniejsze, a ty żebyś żyła dłużej i była zdrowsza.

Taki jest sekret cytryny?

Teraz możesz pomóc przyjaciołom poprzez poinformowanie ich o korzystnym wpływie cytryny i  jej soku na  zapobieganiu chorobom. To wybornie smakuje, jest miłe i nie  ma skutków  ubocznych, jak chemioterapia

Jak  wielu ludzi umarło, ponieważ jest to pilnie strzeżona tajemnica w celu nie narażenia na  niebezpieczeństwo  milionowych zysków wielkich korporacji. Jak wiesz, jest  wiele gatunków drzew  cytrusowych rodzących cytryny i  limonki.

Możesz je zjadać na wiele sposobów, sok, miąższ, skórkę,  robić drinki i ma to wszystko  wiele zalet, z których najważniejsze to jakie wywiera na  torbiele i  nowotwory.

To drzewo to udowodniony dostarczyciel lekarstwa na  raka.

Jest także znane jako zwalczający drobnoustroje, zakażenia  bakteriami oraz  grzybami.

Jest skutecznym środkiem przeciwko ludzkim pasożytom i  robakom

Reguluje też ciśnienie krwi, kiedy jest ono za wysokie oraz działa  jako środek przeciw  depresjom, stresom czy zaburzeniom nerwowym.   

Źródło tych informacji jest fascynujące: to wyszło od jednego z największych  producentów leków, który po 20 latach badań laboratoryjnych prowadzonych od 1970  roku udowodnił i ujawnił, że cytryna zabija komórki  nowotworowe w przypadku 12  rodzajów nowotworów jak: nowotwory jelita, piersi,  prostaty, płuc i  trzustki.

Owoce  drzewa cytrynowego działają wielokrotnie lepiej niż  Adriamycyna – lek używany przy  chemoterapii, powodujący tylko zwolnienie wzrostu komórek  nowotworowych.

Co bardziej zdumiewające w tym typie terapii, cytryna zwalcza  tylko złośliwe  komórki rakowe i nie powoduje żadnych skutków ubocznych  dla normalnych komórek  organizmu

Tak więc umyj dobrze cytrynę, zamroź  ją i utrzyj na tarce.

Może warto spróbować?

 

Artykuły » Przepisy - pozostałePiątek 13 lipca 2018

Przepisy - pozostałe

strzałka do góry
Ładuję stronę ...