Gość

Rusinowice – spalić wszystko i znaleźć się w Przestrzeni Istnienia

» Artykuł z cyklu » Przekazy o wzrastaniu
Rusinowice – spalić wszystko i znaleźć się w Przestrzeni Istnienia

Rozpaliłem olbrzymie ognisko, stoję przy nim taki wielki, bo te moje obciążenia tak, tak mnie powiększają, zrzucam szaty i wchodzę w ogień. Ten ogień jest inny, wypala tylko to co nie jest moje i dla mnie właściwe.

Trwa to jakiś czas, ale ja ten właściwy się nie spalam, tylko wypalam, tak jak wypala się cegłę. Moje ciało staje się tak jakby wypaloną i zahartowaną maszynerią, gotową do działania. Ale nie tylko ciało nabiera mocy, zmienia się moje postrzeganie niemocy. „Mogę to działam … „ , z pewnością, że wszystko robię dobrze. Odchodzę od ognia i idę do Wieczernika, tam następuje podłączenie do sieci, poprzez siec bezprzewodową, wygląda to tak jak gigantyczna sieć strukturalna, plaster miodu, w której są jakieś urządzenia wzmacniające działanie, moc, jakby multipleksery, czy coś podobnego. To jest żywe i cały czas działa, te punkty wzmacniające wyglądają jak mocniej świecące gwiazdy, które dodają światła, tym słabiej świecącym, aktywując w nich życie i pobudzając do działania.

Masz się skoncentrować na dawaniu mocy, zdrowia innym, a nie na własnej niemocy. Tylko takie działanie będzie skuteczne. Chociaż ciągle oceniasz siebie jako słabego, to dawaj tyle ile masz na maxa, bez ograniczeń, dawkowania i kombinowania, bo im więcej dajesz, tym większe zasilenie z sieci dostajesz.

Artykuły » Przekazy o wzrastaniuNiedziela 30 lipca 2017

Przekazy o wzrastaniu

strzałka do góry
Ładuję stronę ...